شبکه سه و نيم مخلوطی از هجو و فحش و طنز های شفارسی که مديران می پسندند

داريوش كاردان دارد مي زند هر چه طنز و هر چه شوخي را به ….. مي كشد. نمي دانم مديريت شبكه سه  چرا اينقدر به اين آقا آزادي عمل داده كه دارد چنين مي كند.

آقاي كاردان بهتر است به جاي هجو شخصيت داوران فوتبال و مربيان و بازيكنان برود و گاف هاي برنامه اش را درست كند. اصلا گيرم كه يك آدم با شخصيت و درست و حسابي در ورزش فوتبال وجود ندارد. گيرم كه همه ورزشكاران ما فلان و بهمان هستند.گيرم كه هنرمندان ما همه اهل نقطه چين هستند. ولي آيا بايد در يك رسانه عمومي آنها را چنين نقد كرد ؟ آيا بايد آنها را به هجو كشيد ؟ آيا بايد كسي كه اداي فردوسي را در مي آورد به كسي كه مثلا جلال مرادي است بگويد فارسي حرف بزن و يا خفه شو.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آنهم در يك رسانه عمومي كه هدفش فرهنگ سازي است نه فرهنگ خرابي. آيا واژه ها و تيپ هايي كه مهران مديري وارد زبان و زندگي نسل جوان ما كرده بس نيستند كه كاردان دارد چنين طنز را به چالش مي كشد؟

نمي دانم ؛ نمي دانم دارد چه مي شود ولي همينقدر مي دانم كه طنز در حوزه سينما و تلويزيون دوران خوبي را سپري نمي كند و من در اينجا اعلام خطر مي كنم و توصيه مي كنم در راستاي پست هاي قبلي كه نوشته ام برويد و شارلاتان و شاخه گلي براي عروس و …. را ببينيد تا اين خطر را احساس كنيد.

راستي آيا جايي طنز سراغ داريد؟ فيلمي؟ سريالي؟ تئاتري؟

 

  
نویسنده : رضا ; ساعت ۱٢:٤٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٧ امرداد ،۱۳۸٤